Oferta dla terenerów

Proponujemy Państwu możliwość wypożyczenia Symulacji zarówno w wersji podstawowej, jak i z dodatkami (o dodatkach więcej poniżej). Oferta ta wiąże się z licencją komercyjną na czas wypożyczenia. Na Państwa życzenie wysyłamy  Symulację w wybrane miejsce w kraju na określony czas. Wypożyczając symulację otrzymują Państwo od nas: 5 plansz gracza, 5 pudełek gracza, pudełko banku, kalendarz, karty pomocnicze z zasadami, komplet rachunku zysków i strat. Zapraszamy do formularza kontaktowego w celu przygotowania indywidualnej oferty.

 

Zapraszamy również do wzmocnienia Państwa kompetencji z zakresu wykorzystywania naszego narzędzia, a co za tym idzie, z zakresu prowadzenia przedsiębiorstwa poprzez udział w dwudniowej Akademii „Business PLAY”. W ramach 16 godzinnego szkolenia poznają Państwo mechanikę symulacji oraz metodykę jej prowadzenia. Pod okiem autora po raz pierwszy poprowadzą Państwo Symulację i otrzymają informację zwrotną. Będzie to też moment na omówienie dobrych praktyk w zastosowaniu „Business PLAY” oraz tzw. sytuacji trudnych. W ramach udziału otrzymują Państwo materiały szkoleniowe, certyfikat Trenera „Business PLAY” pierwszego stopnia oraz możliwość wypożyczenia symulacji na 4 dni bezpłatnie. Grupa uczestników Akademii liczy od 5 do 15 osób, natomiast termin i miejsce szkolenia zawsze dostosowywane są do Państwa wymagań.

Podczas szkolenia zapewniamy również catering.

Zapraszamy do formularza kontaktowego, jeżeli są Państwo zainteresowani Akademią.

Szanowni Państwo, jeżeli chcą Państwo wzbogacić swoją ofertę szkoleniową o symulację prowadzenia działalności gospodarczej, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Do każdego potencjalnego Partnera podchodzimy bardzo indywidualnie. Zatem, jeżeli Państwa firma potrzebuje innowacyjnego narzędzia, po zastosowaniu którego uczestnicy zawsze wychodzą z sali szkoleniowej z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu i pieniędzy, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy możliwość zakupu licencji niekomercyjnej lub skorzystania z naszego zespołu trenerskiego.KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny symulacji lub usługi szkoleniowej.

Czekamy na Państwa kontakt w sprawie wyceny gry lub przeprowadzenia treningu.