Szkolenia

Czas Trwania: Od 4 do 40 godzin ( od 1 do 5 dni szkoleniowych)

Grupa Szkoleniowa: Od 3 do 15 osób
Od 13 roku życia do 60+

Zarówno osoby doświadczone w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i te, które dopiero zaczynają lub po prostu chcą rozwinąć swoje umiejętności w obszarze, na jakim pracujemy z wykorzystaniem Symulacji;


Trenerzy: Zawsze para trenerska;  Trener specjalista ds. symulacji oraz Trener specjalista z danego tematu; Istnieje możliwość przygotowania Trenera zewnętrznego do współprowadzenia symulacji;

Miejsce: Wskazane przez Zamawiającego


W zależności od wybranych tematów/tematu dedykujemy odpowiednich Trenerów – specjalistów. "Bardzo polecam ten rodzaj szkolenia, jest on dużo bardziej przyjazny i prostszy do zapamiętania, niż seria wykładów, po których teoria często mija się z praktyką."

Agnieszka Tańska, 2kropek Studio

"Ważne jest, że symulacja oparta jest na rzeczywistych przepisach co sprawia, że poprzez zabawę uczymy się realnego zarządzania. Polecam gorąco wszystkim szkołom, organizacjom studenckim, przyszłym przedsiębiorcom oraz studentom zainteresowanym tematyką biznesu."

Karolina Kucharska, przewodnicząca
Oddziału Lokalnego AIESEC w Olsztynie

"Business Play to przemyślane i inspirujące narzędzie do nauczania przedsiębiorczości. Mimo, że przekazuje nudną dla niektórych wiedzę o funkcjonowaniu firm na polskim rynku - nawet po kilku godzinach uczestników trudno od niej oderwać."

Justyna Politańska
Co-founder & CEOM
Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

"Symulacja jest bardzo wciągająca. Na początku nie wydaje się, że tak przyziemny temat może wywołać tyle emocji, ale BP w niczym nie ustępuje grom, w których pojawiają się smoki."

Mateusz, student prawa

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny symulacji lub usługi szkoleniowej.

Czekamy na Państwa kontakt w sprawie wyceny gry lub przeprowadzenia treningu.