Symulacja dla instytucji

Kadra instytucji, które zajmują się działaniami z zakresu przedsiębiorczości/promocji przedsiębiorczości, niejednokrotnie poszukuje ciekawych i skutecznych metod pracy ze swoimi podopiecznymi. Realizując program wsparcia, oparty na szkoleniach i doradztwie warto mieć wśród swoich narzędzi symulację „Business PLAY”, która sprawi, że zajęcia będą skuteczniejsze i ciekawsze. Na podstawie sytuacji, z którymi spotka się uczestnik biorący udział w symulacji można w łatwy sposób opracować zagadnienia, nad którymi trener lub doradca pracować będzie z przyszłym przedsiębiorcom. Odnosząc się do przykładów, z którymi gracz spotkał się w praktyce, łatwiej i skuteczniej można uzupełnić jego wiedzę.


W ramach oferty proponujemy:

  • symulację „Business PLAY” wraz z materiałami edukacyjnymi dla trenera/doradcy;
  • dodatki do symulacji „Business PLAY”;
  • nieograniczoną czasowo licencję niekomercyjną dla trenerów lub doradców;
  • profesjonalne szkolenie z zakresu wykorzystania symulacji „Business PLAY”;

Dodatkowe korzyści może przynieść dla Państw lokowanie produktu w naszej symulacji biznesowej.

Firmy i instytucje, które obsługują przedsiębiorców, szukają sposobów, które pozwolą im skutecznie zaprezentować swoją ofertę osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą. Dotarcie do przyszłych przedsiębiorców zwiększa szansę włączenia ich do grona swoich klientów w przyszłości. Budowa pozytywnego wizerunku wraz z możliwością zaprezentowania swojej oferty jest najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia tego celu.

W ramach naszej usługi Państwa produkt zostanie włączony do dedykowanego szkolenia, opartego na symulacji „Business PLAY”. Uczestnik szkolenia, prowadząc swoje przedsiębiorstwo w gsymuacji, będzie mógł skorzystać z Państwa oferty. Pozna jej warunki oraz zalety. Będzie miał tym samym okazję przekonać się, jak Państwa produkty i usługi pomagają w prowadzeniu biznesu. Dzięki temu, już po założeniu działalności gospodarczej, decydując się na zakup produktów lub usług na rynku, będzie miał wszystkie informacje o Państwa firmie.


Nasza usługa zawiera następujące elementy:

  • rekrutacja uczestników szkolenia na podstawie wspólnie z klientem wypracowanych wytycznych;
  • wprowadzenie do gry wskazanego przez Państwa produktu lub usługi;
  • przeprowadzenie jednodniowego ( 8 godzinnego szkolenia ) dla rekrutowanej grupy uczestników;
  • umieszczenie informacji promocyjnych dotyczących Państwa przedsiębiorstwa w miejscu szkolenia oraz na materiałach szkoleniowych;
  • opcjonalnie: badania potrzeb uczestników, poziomu znajomości Państwa marki itp.


KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny symulacji lub usługi szkoleniowej.

Czekamy na Państwa kontakt w sprawie wyceny gry lub przeprowadzenia treningu.